About

Postaw Klocka – to aplikacja nie tylko do wyszukiwania najbliższych toalet lub miejsc „pierwszej pomocy”. To także aplikacja, w której możesz zaznaczyć nowe miejsca lub ocenić miejsca zaznaczone przez inna osobę.

Jak znaleźć najbliższą toaletę?
Aby poszukać najbliższe miejsce trzeba uruchomić GPS w telefonie. Ikona w lewym górnym rogu (3 kreski) pokazuje panel z najbliższymi miejscami wraz z ich oceną.

Jak dotrzeć na miejsce?
Wystarczy kliknąć jedna z toalet na panelu, lub nacisnąć na jeden z kilku kolorowych klocków na mapie. Pokaże się panel pełnych informacji o wybranym miejscu. Jeśli miejsce nam odpowiada wybieramy ikonkę „prowadź” a aplikacja przeniesie nas na Mapę Google i wskaże najszybsza drogę pieszą

Dodatkowe możliwości po rejestracji przez Facebook lub Google – uwaga aplikacja nie pobiera innych informacji jak tylko Twoje zdjęcie profilowe abyś miał pewność, że jesteś zalogowany. Nie udostępnia danych lokalizacji innym użytkownikom, nie pobiera informacji o imieniu i nazwisku. Przy rejestracji posługujesz się tylko Nickiem

Dodawanie nowego miejsca.
Dodawanie nowego miejsca odbywa się na dwa sposoby. Wybierając w lewym rogu ikonę trzech kresek lub po naciśnięciu i przytrzymaniu miejsca na mapie. W pierwszej opcji miejsce zostaje podane automatycznie wg pozycji podanej z GPS w drugim przypadku masz na dole ekranu do wyboru pozycje GPS lub do wyboru z mapy. Jeśli nie zezwolisz aplikacji na korzystanie z GPS wówczas możesz tylko zaznaczyć pozycje wybraną ręcznie na mapie.

Kategorie miejsc.
Przy stawianiu nowego klocka masz do wyboru trzy kategorie.
Publiczne: szalety miejskie, bary, restauracje, puby oraz miejsca dostępne dla każdego odpłatnie lub nie.
Plenerowe: lasy, łąki, rowy, przystanki autobusowe a także miejsca w mieście gdzie potrzebna jest szybka pomoc a miejsce przeznaczone do tego jest oddalone.
ToiToi: są to toalety rozstawiane na jakiś czas. Najczęściej w czasie koncertów, imprez eventowych i niedaleko plaż. Miejsce to po dodaniu przez 7 dni pokazuje jako aktywne. Jako jedyne nie jest oceniane tylko ponawiane lub dezaktywowane.

Ocenianie miejsca.
Przy dodaniu nowego miejsca lub po wybraniu miejsca, z którego właśnie skorzystaliśmy możemy ocenić wg wagi od 1-6 pytania co do jakości elementów składowych naszego punktu. Poza ocenami 1-6 możemy odpowiedzieć na pytania Tak/Nie. Wagi oceny 1 źle – 6 celująco.

Komentarze.
Każdy punkt możemy skomentować.

DoMyEssay is a company that assists students in their academic papers. Their writers are specialists in their chosen topic. They ensure that their writers are highly qualified and secure the personal information of customers as well as the pay to write paper payment information. If the work is not up to the standards of the customer, the company offers an unconditional refund. For the quality work, pricing is affordable.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *